Nazwa forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2011-08-13 11:20:36

 CAMPER[PL]

Administrator

25509336
Skąd: Ostrów Wielkopolski
Zarejestrowany: 2011-08-13
Posty: 5
Punktów :   

Moje tajemnice.

Hm ;dużo ich jest, za dużo by wygarnąć je na ra,z pytajcie a ja odpowiem.


Ja kocham wszystkich bez wyjątku.


Dnia 2011-08-12 zraniłem moja przyjaciółkę Ewę. Niestety źle mnie zrozumiała i myśli że dałem do zrozumienia że jest dla mnie dziwką. A tak nie jest bardzo przykro mi z tego powodu. Jeśli ktoś ma pomysł na to to proszę o pomoc.





Dziś Ewka mieszka u mnie, wiedzie nam się wspaniale. Ale jak to przyjaciele, codziennie się kłócimy. Lecz oboje to lubimy. Sytuacje , czas , chwile pokazują jak jesteśmy do siebie podobni , jak się uzupełniamy. Kocham ją i ona o tym wie, ale .... Ewa strasznie cierpiała w szczenięcej młodości.


21:21 2013-09-28 kolejny zjebany dzień:( po głowie chodzi by się zabić . mam nadzieję zę mi t oprzejdzie:( Nikt mnie ni kocha Ania ma mnie w dupie Pyski nie chcę bajerować bo fajna dziewczyna:) czyjesienie zauważony . przytulić sie kurwa poprostu chcę ... czy to tak dużo . Jendo pocieszenie to to że łózdz niedługo z poądnymi ludzmi:0





A jednak czas pokazał jak krucha jest jej miłość . ja ją kocham nadal i nie przestanę niech każdy to wie. 2011-10-10


Śmierć chodzi mi po głowie, mimo że ona jest koło mnie , a co będzie jak mnie zostawi, co pocznę ze sobą.
To jest mało istotne , ważne by Ewa była szczęśliwa 21-10-2011

25-10-2011 kolejny slodki dzien rozmawialem z dziadkiem o wyjezdzie do angli... wole jednak stany ale najpierw musze sie angielskiego naumiec


28 Października 2011 roku pokłóciłem się z osobą, którą kocham . Musze w tym wytrwać, by była wolna nie chce by wiedziała że cierpię, a gdy  odejdzie będzie mieć spokój, i ja odpocznę od mojej chorej miłości .
Chciałem dać jej Wszystko co tylko możliwe. Ale słowa dziwka kurwa szmata suka padły z moich ust , powiedziała że pracowała jako dziwka , wytrzymałem przemilczałem to. ale gdy wydziałem że całuje się z chłopakiem ... puściły mi nerwy .

Obecnie mam w dupie co się stanie , o wybaczenie Ewki nie proszę bo i tak go nie uzyskam ... chce ją przeprosić ale ona nie przyjmie ich... zachowałem się jak cham ... dlaczego ......................................
Bo nie potrafię kochać nie raniąc ukochanej osoby.... wiec jeśli ktoś to przeczyta niech nie próbuje mi pomagać b o mu się nie uda ... nie zapomnę o mojej ukochanej Ewie. 2011-10-30


Dziś dowiedziałem się że nie zostanę tatą może to problemy ze mną a może z nią , wiem jedno wiadomość że nie ma dziecka , zmieniło Ewe . Stała się bardziej chamska i znów zaczyna traktować mnie jak chama i szmate. 17 12 2011


18-01-2012 wczoraj wysłałem ewie sms o następującej treści 

Dlaczego sie tak zachowuje dlaczego taki jestem nie mily:
Od czasow podstawowki az po zakonczenie nauki bylem popychadlem. Moja psychika potrzebuje ratunku i dobrze o tym wiesz. Po gimnazjum przyzeklem sobie ze gdy bede starszy, rodziny tych ktorzy robili mi krzywde beda cierpiec tak ja k ja przez nich cierpialem. Moja nie nawisc trafia do osob ktore kocham , dopuki nie zrobie im tego co oni mi robili wszyscy wokol mnie beda cierpiec. Mimo ze mowie ty szmato suko zdiro , to w jakim je jestem stanie zapach wyglad. maja odpychac wszystkich by oni nie cierpieli Mam nadzieje zae kiedys to zrozumiesz . Wybacz 

Mam nadzieję ze ktoę kiedyś mi pomoże.


Paulina ... dziewczyna którą znam już od dawna ale nie dawałem jej szansy może to ona jest tą z którą spędze resztę życia , A może ... to kolejny fejk życia kto wie ...

Paula to wspaniała dziewczyna .. ale ... ale zasługuje na więcej niż, mnie może kiedyś to zrozumie. serce mi się kroi gdy widz tak wspaniałą dziewczyn zakochaną w kimś takim jak ja , prostym biednym obdartym ze wszelkiej godności dzieckiem...


25 stycznia 2012 za 4 dni wyjazd do mojej realnej koleżanki a do virtualnej dziewczyny Pauli czuje ze niedługo się wszystk zmieni. Ewa do mnie napisała że " usunołem jej konto z fotka.pl i naszaklasa.pl " ja powiem tak, dobrze że jej tak zrobił ten ktoś w nosie ją mam, jak chce się włuczyć po sądach ,proszę bardzo, ale ja się nie poddam. Kocham ją nadal i nikt mi tego nie powie . . . a le po tym jak się zachowywała wole jej nie znać

5 lutego 2012 Monika poznałem ją kilka dni temu i naprawdę była to fajna dziewczyna ale coś się popsuło i nie wiem co . Huj mnie strzela jak pomyśle sobie że jestem takim nieudacznikiem żadnej nie umiem zatrzymać przy sobie . . . pizda i huj to moje imiona :....( ech


2012-04-30 długo oczekiwany wpis .... Wróciła ta menda i nie wiem co zrobić ze sobą rozdarty na dwie czesci Asia i Ewa druga to sis Pierwsza to kobieta lat 28. Wspaniała dziewczyna "Kobieta" , Tylko dlaczego mnie wybrała nie wiem jest zabójcza jak dla mnie, Zostaje kwestja Pauliny nei wiem co ona Robi co Pragnie gdzieś tam w głowie ona nadal siedzi ale nie wime dlaczego ... kiedyś znów tu napisze i zobaczymy moze będzie lepiej z Asią albo będe znów sam



12:47 2012-05-09 Kolejny wpis dzięki Sławkowi, Kolejny dzień poszukiwań pracy dzięki 3 osobą mojej mamie Sławkowi i mojemu kochanie Asi Joannie. Koledzy z CS-a o mnie zapomnieli i co ja biedny mogę za to ale kiedyś tam wrócę i zrobię furorę. Teraz mam powera Ewa odchodzi w niebyt czy jak ktoś woli w "odbyt" Dzięki wam za powera którego mi dajecie


01-09
2012-05-20 Kurwa Kurwa Kurwa zjebałem znowu debil i tyle. Asia mówi że mnie Kocha, NO dobrze próbuje się zmienić, wiem co jest do zmiany we mnie, ale jest tego tyle że nie mogę ogarnąć od czego zacząć. Wiem że zacznę od poszukania pracy by mieć na spłatę moich hujowych długów nie mogę tego tak zostawić
Asia jest na mnie zła bo mam za długi jęzor moje postanowienie majostaszkowe koniec z gadaniem na prawo i lewo hujnia z grzybnią


19:05 drugi dzień jak przechowywuję Ewe w moim pokoju matka zła i niech się nie dowie, że ona tu jest nbo mi matka łeb by od strzeliła.... mam nadzieje że ona sobie poradzi


22:05 2012-06-14 Znalazłem prace jestem szczęśliwy teraz Tylko Asia i remont z nią domu i postaram się by ze mną zamieszkałą. Kocham ją ale czy ona mnie . Zrobię wszystko, co się da, by być z nią OFICJALNIE Muszę tylko pozbyć się A4 jednego człeka który stoi mi na drodze WRR...


21:40 2012-07-02 WCZORAJ STRACIŁEM PRACĘ PRZEZ SWOJĄ GŁUPOTĘ dance Z Asią Kotar wszystko dobiega końca, Powoli i ona zamyka kartę życia współżycia. Było miło ale się kończy. Kończy się także czas mego dzieciństwa które i tak już trwa zbyt długo. A okres dorastania..... nie było go. Stworzony po to by ... nikt nie umie mi odpowiedzieć ... Przestaję pisać do Aśki bo miłość z nią nie ma najmniejszego sensu. Smutek mnie ogarnia. Nie daliśmy sobie szans i niestety wszystko upadło. Kiedyś myślałem by zostać Gejem . Nie to nie dla mnie. Pozostała blade wspomnienie o Ewie, również o Pauli nie wiem  nawet czy żyje. Zastanawiam się nad śmiercią myślę, czy mój czas nie dobiegł końca, MALEŃSTWO NIEUDACZNIK . Taki grafer poproszę na moim nagrobku...

20:34 2012-07-03 kolejny wpis i kolejna sprawa . Kontakt z Aśką doprowadził mnie do dobrego humoru i... i znów mnie małpiszon ładuje energią Super. Byle mi tego powera nie brakło bo się wkurzę i załamię. No to narazie  tyle ale nie spodziewałem się że tak szybko napisze ....

10:23 2012-07-15 Wyjazd do rbk... udany!!! Dziś niestety wracamy do Jebanego OSW. Miały być spotkania ale brakło mi czasu dokładnie 2 dni . Holli Ada i Paweł ich nie odwiedzę niestety. Została jeszcze "emotka" Paula wiem co robi i co myśli jestem już spokojny. Wolny jak ptak , Choć nie do końca. Zostaje jeszcze Joanna K. Nie wiem co i jak z nią, ale mam nadzieję że w niedalekiej przyszłości zechce mieć nawet ze mną dzieci A Sławek dupa mówi mi że to nie ma sensu może  zazdrości co jest możliwe ale to on się pierwszy ożeni. A ja będę  miał pierwszy dziecko

02:40 2012-08-09 Asia się nie odezwała ... czyli równą ja z Ewą i Angelika ... szmata pierdolona myślałem że się uda ... która normalna dziewczyna mając chłopaka daje dupy innemu ... szmata niczym ściera do podłogi... i dzis się przekonałem że Paula to nadal temat otwarty) nie wiem czemu ale nadal się ciesze że jest wolna



19:41 2012-25-08 Kolejna porażka życiowa i kolejny sukces strata miłości umysłowej zysk nowego doświadczenia ... kurwa czemu mnie nie mozę wszystko iść na plus wyjebane mam na miłość muszę się ogranąć znaleść prace dzięki Idze. Kocham takich ludzi którzy mi pomagają KC moja dobra znajomo:*

2012-12-16 18:38 ... bardzo długa przerwa w moim pamiętniku ... Udało się zdobyłem prace ale znów ją straciłem elektryk w bielsku białej. Asi Kotar już nie ma wżyciu Pauli też nie Anie z Pszczyny Odsunołem ... co jeszcze mnie spotka Coś mi każe Wanie odepchnąć. Na mojej Drodze staneła Nikola K .hmm znów się głupio zauroczyłem a to boli cholernie .. Madra Jak Iga ... Nikola hmm Stwierdzam ze nie będę jaj zawracać głowa sobą dużo więcej zyska jak mnie nie będzie w jej życiu ... Dziś występ DŻEM-u w Ostrowie Podjołem decyzje idę do wojska niech stanę się w końcu mężczyzną... Mam nadzieje że Nikola kiedyś zrozumie dlaczego tak postąpiłem.

20:18 26-12-2012 Chlopacy z CSS sa naprawde fajni staram sie z nimi koperowac .. Paula sie odezwala co z nia zrobic stoje na drodze rozdrozu wiem co zrobie Paulo przykro mi nie ma szans. Nikola musze sie o ciebie starac. Bede pamietaj


22:31 03-01-2013 starac sie musza obie strony temat Nicoli zamkniety.  Teraz czas na prace trzeba sie starac o dobrych ludzi takich jak jest Sandra. Slawek w niechumorze ... Ewusia znowu cos kombinuje. moj swiat sie wali ...Dosc niepozwole sie wykorzystywac wiecej!!!!!! Tu i teraz ja.... Sandra mieszka w stanach oferowala pomoc niewiem czy korzystac jest za dobra.



05-01-2013 ostatnie dwa dni laby dzis i jutro... mam dosc robienia zemnie menela. Mateo Amel i niestety Dafcio do nich dolacza . Slawek wraca do tzw lask z nim jest mi najlepiej wkoncu to moj przyjaciel. Dzis kolejny slodko hujowy dzien. Dowiedzialem sie ze ide do pracy ... Mowiecie ze sie nie da ?? To patrzcie ... huj tym w plecy co wemnie niewierza.



06-01-2013 14:14 Paulo... To imie mnie przeraza i zachwyca ... nieumiem sie gniewac na takie Imie wiem moze to byc glupie ale tak poporostu jest ... hiphip hura jutro do pracy . boje sie....





2013-04-09 20:47 Znów zawiodłem ludzi którzy mi pomagają. Konrad i Ania .... Co gorsza Patryk "Pati" może mieć dniówkę przeze mnie obciętą nie nie nie nie zgadzam się . Jestem dupa nie człowiek



2013-04-14 17:34 Lena Mayley wkońcu, wiem że ma na imię MILENA bosze cud dziewczyna. W końcu któraś która umiała stawić mi opór... Ech ale nie chodzi mi o sexualny bo z góry było zapowiedziane że nie. ale umysłowym.



18:22 3013-04-20 Tydzień miną ... Bomba miłosna mi nadal nie schodzi . Oj Mayley , gdybyś wiedziała jaki mam mętlik i chęć dorośnięcia była byś ze mnie dumna >.<  . Zmęczenie i brak snu nie pozwala mi w spokoju pomyśleć nad samym sobą. Może ja nie potrzebuje Psychologa tylko ludzi którzy mnie Zrozumieją
i pomogą I POKAŻĄ co robię źle?!?!?!



2013-05-12 21:48 Ech miłość = Mayley ?? Im więcej jej dostaje, tym bardziej zadaje sobie sprawę że bardzo mi jej brakowało. Lena mi ją daje
Konrad Fajny człowiek Jego życie zaczyna być moim życiem, mimo iż jestem zwykłym ulotkarzem wiedzę że go coś gryzie , , tylko co?? Z Vania I Piną już nie pisze bo nie ma to sensu . Sporadycznie z Anią i to wszystko. Jakiś taki dół mnie złapał i nie umiem z niego wyjść Niedługo mam zamiar posatwić swoje kroki We Vlogach Zobaczymy co z tego wyjdzie

00:06 2013-02-28 Ania kochana mi osoba lecz brak spotkań mnie irytuje. kolejny kielon   Ania Kocham ją . nie chce innej. Poprzednie zauroczenia i zakochania mnie nauczyły . Stwierdziłem że warto Skupić siena jednej i to Ani . paulina mi nie jest potrzebna


00:22 15 października

Monika Szczygieł .. zawiodłem jej zaufanie mimo żę mówiłem jej że jestem godny zaufania podważyłem moją dobroć więc woleby on była bezpieczna odemnie bo mógł bym coś iecej powiedzieć. niepotrzebnie otwierałem ten pysk przy Monice na temat miłości i winogrona   naprawdę mam już dość:( niech to się kończy ... może jeszcze coś dodam

Wróciłem wczoraj z łodzi było zajebiście:) i to nei ironia chciał bym więcej takich spotkań. ale los odbie rami wszytko co dobre... Ania Kocięba. trafiam na Dziwki i złe kobiety i zagubione. czy ja kiedyś bedę szczęśliwy??? ... Wiecie co stwierdzam że nie bo za długo już żyje by to wiedzieć... niech to się kończy i niech to co tu jest zapisane bedzie wspomnieniem o mnie . niech nic pomnie nie zostanie KOcham was ale nie umiem Przepraszam.



  00:43 28 Listopad 2013 hmm  rozkimn życia ciąg dalszy i tak zaczyna się moja przygoda z correktem ciekawe na jak długo:) mam nadzieję że na tyle bym mógł dość do własnej firmy   Instruktor zumby w zasięgu ręki czas zadbać o własne życie   byle się udało dorosnnąć bedzie wszystko wspaniale nogi mnie bolą o że ja ale jestem zadowolony jesyte poświęcenie ... night runners nowa ekipa moich znajomych biegaczy czas kupic buty i do pracy:) jest wszytko jak naleprzym pożądku tylko buty


21:55 2 Styczeń 2014 roku

Fuck Fuck Fuck
Same porażki nie zaliczając tego że zacząłem Prace juz 2 miesiąc Hura . Niewierzono we mnie , jak zawsze. Ale no no ja w siebie uwierzyłem i to się kUrwa liczy

Mam 3 dziewczyny do wyboru wszystkie ładne . Ale nie chce im zchżanić życia wrzystkie na fotce.pl kidy pojawi sięjakaś w Realu?? A moze zostane sam ?? wkurwia mnie juz to wszystko

21:11 4 marzec 2014

I się wszystko wyjaśnilo . Praca pełną parą to już 5 miesiąc . zaczyna ona mnie nudzić, trafiłem na Hujową zmiane Do Agnieszki . Tylko Dorota ma poukladane w głowie. tak myśle. Correct moja praca . bywa fajna i Ciężka ;/ no cóż tak bywa. Jesteśmy jebani w Dupe W naszej kochanej Polsce.

Zumbe mam w sercu do tej pory <3 ale nie łatwe to jest nie łatwo pogodzić to wszystko niech czas pokaże ...

00:20 2015-12-09 obejrzałem pewien filmik na Ycie o tu https://www.youtube.com/watch?v=EJ_S5Rjt_iI. Wiem że jestem już na ostatnim kroku, Wiem że gdy to, co nie pomoże... z dniem 25-08 2020 z tym dniem, zakończy się wszystko... wszystko co mnie otaczało. wszystko co dawało szczęście przestaje cieszyć.  Zadajesz sobie pytania. Po co żyjesz? Na co czekasz... słyszysz nie wiem. Gdy muzyka przestanie cieszyć, nie będzie już nic i nikogo. kto by mnie powstrzymał.  Walczę lecz sił nie mam już. niech to się już skończy, , ,

Anna odeszła zawiodłem ja, Anglia umarła, zawiodłem ja, nie rozwijam się, nie widzę sensu choć chcę. Amelia pomaga mi zdać maturę, kieruje mnie. lecz ja nie umiem skorzystać z jej pomocy.  Zdanie matury jest czymś ... o czym marzyłem. Dyktatorka uświadamia mi że będzie ciężko, daje szanse. nie umiem z niej skorzystać https://www.youtube.com/watch?v=iG79YmB2Zc8. Chcę kochać ... Karolina czy to Ty ?

00:13 10.12.2018 Trzy lata.  Tyle zajęło mi znalezienie kogoś z kim mógł bym coś stworzyć, za 2 lata umrę popełniając samobójstwo przez ścięcie. Nie zanosi się na to bym miał kobietę i rodzinę.
Wiecie, jeśli to czytacie. To mój świat właśnie lega w gruzach. Fundamety życia wymywa wodny czas. A mury są wycągane przez następnych ludzi któych spotykam na swojej drodze. Kolejne dni mijają a ja wpadam w coraz większą depresję. Ale Dzięki Klaudi Sokołowskiej wiem że warto było próbować. Gdyby tylko życie mnie tak nie skrzywdziło.




Twój login: angello_camper
Twoje hasło: gustlik12
Twój klucz: TMNF-T4PE-4MB6-3XK6-9PC

AAKI020P00H7DJKM8F2Z3E1XIPTTMG

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bakugan-pbf.pun.pl www.firrond.pun.pl www.legends-of-shinobi.pun.pl www.tir.pun.pl www.fifa09manager.pun.pl